تغییر دکوراسیون ارزان و با هزینه ی کم برای خانه شما

لوستر چوبی را در چه فضا هایی به کار ببریم؟
2021-03-24
معرفی و آشنایی با زیباترین لوسترهای چوبی
2021-03-30
Show all

تغییر دکوراسیون ارزان و با هزینه ی کم برای خانه شما

تغییر دکوراسیون ارزان و با هزینه ی کم برای خانه شما

(تغییر دکوراسیون ارزان)اکثر ما پس از مدتی از یکنواختی فضای اطرافمان هر قدر هم که خوب دکور شده باشد. خسته می شویم و به فکر تغییر دکوراسیون می افتیم. اما اساسی ترین مشکل تغییر دکوراسیون هزینه بر بودن آن است. خبر خوب این است که همیشه هم تغییر دکوراسیون خیلی گران تمام نمی شود. و هنگامی که از قدرت تخیل و نوآوری در تغییر دکوراسیون منزل استفاده کنیم. با کمترین هزینه می توانیم بهترین و زیباترین تغییرات را ایجاد کنیم. همه ما در طول سال مقدار زیادی از وسایل کوچک و بزرگ را انبار می کنیم. تنها کاری که باید انجام بدهیم این است که به اطراف خود نگاه کنیم. و با اندکی تغییر راهی برای استفاده بهتر از وسایلی که در گوشه و کنار خانه داریم پیدا کنیم. در ادامه شما شگفت زده خواهید شد که چگونه می توانید یک تغییر دکوراسیون ارزان داشته باشید.

تزئین دیوار با قاب عکس و تابلو

اگر شما می خواهید با کمترین هزینه بیشترین تغییر و اثرگذاری را در دکوراسیون منزل خود داشته باشید. بهترین راه اضافه کردن چند قاب عکس یا تابلو به دیوارها است. دیوارهای سفید و رنگ روشن خانه مانند یک بوم خالی نقاشی هستند. می توانید عکس ها یا آثار هنری خود را قاب کنید و یک دیوار اتاق خواب، راهرو و یا نشیمن را به آنها اختصاص دهید. عکس های سیاه و سفید خانوادگی به معنای واقعی معجزه می‌ کنند. پس بهتر است آنها را در قاب های یک شکل ولی با اندازه های متفاوت قرار دهید و تأثیر بی نظیر آن را در منزل خود ببینید.

استفاده از کوسن برای تغییر دکوراسیون

تعویض مبلمان همیشه باعث تغییر زیادی در منزل می شود ولی با توجه به هزینه زیادی که این کار در بردارد نمی توان هر سال آنها را تغییر داد. یک راه کم هزینه برای تغییر دکوراسیون و مبلمان اضافه کردن تعدادی کوسن است. کوسن هم قیمت مناسب تری دارد و هم دارای طرح و رنگ متنوعی است که به راحتی با مبلمان و سایر وسایل هماهنگ می شوند و تغییر شگفت انگیزی ایجاد می‌ کنند.

تزئین قفسه و کتابخانه

کتابخانه ها و قفسه های خانه شما فقط برای گذاشتن کتاب نیستند و کارایی های زیادی دارند. می توانید از آنها به عنوان مکانی برای گذاشتن یک گلدان، شمع، یک یا چند مجسمه کوچک یا هدایایی که برای شما ارزشمند هستند استفاده کنید و به ظاهر خشک کتابخانه ها روح تازه ای بدهید.

معجزه میزهای جلومبلی و عسلی

درهمه خانه ها میزهای جلومبلی و عسلی وجود دارد که غالبا یا تنها برای پذیرایی از مهمان استفاده می شوند یا دکور ثابت و معمولا کلاسیکی روی آنها قرار داده می شود. روی این میزها بهترین مکان برای نمایش خلاقیت صاحبخانه و تغییرات دوره ای دکوراسیون با کمترین هزینه را فراهم می کند. به صورت فصلی یا گاه به گاه دکور روی این میزها را تغییر دهید تعدادی گلدان و گیاه سبز، چند قاب عکس، چند شمع و جاشمعی، چند کتاب و سایر اشیای تزئینی کوچک می توانند دستمایه دکور این فضاها باشند و با ایجاد ترکیب های متفاوت از آنها تغییری کوچک اما چشمگیر در خانه به وجود آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.