نکات مهم در مورد خرید و نگهداری لوستر
2021-08-03
Show all

نور خانه خود را دریابید

نور خانه خود را دریابید

نور خانه خود را دریابید ،نما و جلوه منزل شما بسیار مهم و گاهی برای بعضی دغدغه جدی محسوب می شود.دکوراسیون ،مبلمان،فرش و بسیاری دیگر از این اقلام هرکدام بخشی از فضای داخلی منزل شما را تشکیل می دهند.اما شاید مهم ترین بخش از فضای داخلی لوستر و نورپردازی منزل شما باشد.

نور خانه خود را دریابید نور کافی و مناسب،می تواند در بسیاری از جهات از جمله حس آرامش. و شادی،لذت از همنشینی. در آن محیط و حتی رفع خستگی ذهنی موثر باشد.بنابر این انتخاب یک لوستر مناسب برای محیط شما بسیار پر اهمیت خواهد بود.

اما برای انتخاب یک لوستر مناسب چه پارامتر هایی اهمیت دارد و می تواند اثر بخش باشد؟

اولین مساله انتخاب یک مدل مناسب از لوستر است که ارتباط مستقیمی با نوع دکوراسیون منزل دارد.مطمئنا انتخاب یک لوستر کلاسیک مناسب یک خانه امروزی با وسایل اسپرت نیست!

در کنار این مساله سایز لوستر یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب نوع لوستر است که طبیعتا مساحت محیط در انتخاب آن دخیل خواهد بود.فراموش نکنید که لزوما یک لوستر بزرگ و پر نور دلیلی بر خوب بودن آن نیست. و گاهی نور زیاد باعث ایجاد سردرد و اضطراب برای افراد می شود.اگر برای یک محیط کوچک یک لوستر بزرگ را انتخاب کنید.، مجبور خواهید شد که تعداد از لامپ های آن را باز کنید. و این خود باعث از دست رفتن جلوه منزل یا محیط کار شما خواهد شد.

درکنار آن نوع نور انتخابی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.اگر نور صرفا زرد و یا سفید باشد مطمئنا باعث آزار شما خواهد شد.سعی کنید که همیشه ترکیبی مناسب را از هردو نور داشته باشید.

کوتاهی یا بلندی سقف، گچ بری و یا سقف کاذب و حتی محل استفاده. از دیگر عواملی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

نکته پراهمیت دیگری که در هنگام انتخاب لوستر باید به آن دقت نمایید خوش دست بودن آن است!به این معنی که اگر روزی نیاز به تعویض لامپ و یا نظافت و تمیز کردن آن را داشتید،مجبور نباشید که مجددا به یک نصاب مراجعه کنید و خودتان به راحتی توانایی انجام آن را داشته باشید.

انتخاب لوستر

اما شاید سخت ترین کار خرید لوستر،انتخاب یک مدل از میان ده ها مدل موجود در بازار باشد.ضمن اینکه دیدن همه مدل های موجود  در یک مغازه و به صورت یکجا اصلا امکان پذیر نیست.

با بهره گیری از کمک بهترین تامین کنندگان و تولید کنندگان لوستر در  ایران، این امکان را برای شما فراهم ساخته است. که با فراغ بال و خیالی آسوده مدل های مورد نظر رو خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.همچنین این فروشگاه به منظور آسان نمودن انتخاب خریداران با ارائه طیف وسیعی از انواع مدل ها ی لوستر شاخه ای مدرن، لوستر چوبی، لوستر برنزی و لوستر اتاق کودک، و… امکان بررسی دقیق نوع کالا و راهنمایی خریداران برای استفاده لوستر. در فضاهای مختلف ،دغدغه انتخاب مناسب و خرید را به کاری لذت بخش بدل نموده است .

از دیگر مسایلی که باید به آن دقت کرد کیفیت ساخت لوستر و ضمانت آن است. که در مجموعه پارتیکان(آنلاین لوستر) محصولات از لحاظ کیفیت ساخت و رنگ و متریال استفاده شده دارای تضمین مناسب بوده و این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که پس از خرید در کنار شما خواهد بود و پشتیبانی و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می دهد.

 ضمن اینکه مساله مهم جا به جایی و ارسال این اقلام را برای شما عزیزان برطرف نموده. و با استفاده از بهترین و مطمئن ترین شیوه های حمل و نقل ،کالای شما را برایتان ارسال خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.