تاریخچه استفاده از لوستر و ساخت لوستر
2021-03-22
Show all

آنلاین لوستر

ارائه انواع لوسترهای چوبی

امروزه  در قرن بیست و یکم از لوستر میتوان درتمام فضاها و مکان های مختلف استفاده کرد. و با توجه به تنوع بسیار بالایی که لوسترها از نظر مدل و سایزبندی دارند. باید قبل از خرید هر نوع لوستر،دیزاین و فضای  خود را بررسی کنیم. و ببینیم که کدام سبک با محیط ما هماهنگی و سازگاری بیشتری دارد. و باعث ایجاد یک هارمونی ناب و آرامش بخش برای محیط ما میگردد .
لوسترهای چوبی از گذشته تاکنون همواره در صدر محبوب ترین و پرفروش ترین .مدل های لوستر در میان مصرف کنندگان میباشند. و دلیل آن  تنوع بسیار بالا و کیفیت بی نظیر این لوسترها است که در کنار قیمت  بسیار مناسبی .که در مقایسه با محصولات دیگر دارند.، از همه جهات یک انتخاب خوب و حساب شده محسوب میشوند .
در گالری زیر گلچینی از بهترین و پرفروش ترین لوسترهای چوبی تولید شده در کشور به نمایش در آمده است. که همگی تولید شده از چوب روس درجه یک با ۵ سال ضمانت میباشند.

محصولات

همه محصولات تولید شرکت های معتبر و بین المللی داخلی هستند .که توسط پارتیکان به نرخ شرکتی به فروش رسیده و به سراسر کشور ارسال میگردند.
از جمله مکان هایی که از لوستر چوبی استفاده میگردد میتوان به سالن و پذیرایی-.اتاق خواب ها،آشپزخانه و راهروها اشاره کرد.که با توجه به متراژ هر کدام از آنها و با بررسی مشخصات و توضیحات هرکدام از محصولات.میتوان بهترین انتخاب را هم از نظر روشنایی و هم از نظر نما و جلوه برای محیط مورد نظر داشت .

آنلاین لوستر(پارتیکان)

آنلاین لوستر (پارتیکان) ازسال۱۳۸۸ درزمینه روشنایی ولوستر شروع به فعالیت نموده است. واز سال ۱۳۹۰ بصورت تخصصی درزمینه لوسترهای چوبی و تزیینات داخلی چوبی مشغول به فعالیت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.